Nasi laureaci w konkursie JONASZ

We wtorek, 30 maja br. w Bielskim Centrum Kultury odbyła się gala podsumowująca 26 Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej JONASZ.

Parafialny Piknik Rodzinny

W niedzielę, 11 czerwca br. od godz. 16.00 będzie odbywał się Piknik Rodzinny przy naszej parafii mający na celu integrację wspólnoty i spotkanie zaangażowanych w duszpasterstwo parafii.

Księdzu Proboszczowi…

… z okazji imienin oraz bliskiej 45. rocznicy święceń kapłańskich składamy serdeczne życzenia i wyrazy życzliwości.

Drodzy Parafianie i Goście!

Po raz kolejny docierają do nas słowa radosnego i pełnego nadziei orędzia zmartwychwstania. Jest ono głoszeniem Dobrej Nowiny, że życie jest mocniejsze niż śmierć, prawda potężniejsza niż fałsz, dobro większe od zła, miłość potężniejsza od nienawiści, sprawiedliwość skuteczniejsza od przemocy.

Program Triduum Sacrum 2023

Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy do celebrowania najważniejszych wydarzeń roku kościelnego tak w naszym parafialnym wieczerniku /kościele/ jak i w naszych katolickich domach.

„Zbudź się o śpiący” - rekolekcje wielkopostne

Czas Wielkiego Postu to okazja do wyjścia z ciemności do Światła, którym jest nasz Zbawiciel. Ciągle musimy się kształtować w badaniu tego, co jest miłe Panu. Taką możliwość dają nam też rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w naszej parafii w dniach od 19 do 22 marca br. To czas na słuchanie, badanie serca, powrót do Boga, czas modlitwy.

Godziny otwarcia kancelarii

w środy i piątki:
- po wieczornej Mszy św. (od 18.50)

wezwanie do chorego i pogrzebu:
- w każdej chwili

Sakrament pokuty

codziennie:
- pół godziny przed każdą Mszą św.

w każdy pierwszy piątek miesiąca:
- godzinę przed Mszą św.

Adres i kontakt

ul. Kościelna 8
34-120 Sułkowice-Łęg

Telefon: 33 875 25 24
parafia@sulkowice.duszpasterstwa.bielsko.pl

Gość Niedzielny logo