Księdzu Proboszczowi…

Księdzu Proboszczowi…

… z okazji imienin oraz bliskiej 45. rocznicy święceń kapłańskich składamy serdeczne życzenia i wyrazy życzliwości.

Dziękujemy za Twoją obecność i dyspozycyjność wobec powierzonej sobie Owczarni. Dziękujemy za Twoją stałą obecność w konfesjonale i troskę o wspólnotę i jej podstawowe potrzeby. Dziękujemy za Twoją wytrwałość wobec nowych wyzwań osobistych i duszpasterskich.

Życzymy i wspieramy modlitwą, by Dobry Pasterz obdarzał Cię w kapłańskiej posłudze w naszej parafii i gdziekolwiek potrzebnymi łaskami, zdrowiem fizycznym i odwagą podejmowania ciągle rodzących się wyzwań duszpasterskich dla dobra naszej wspólnoty. By Twoja pasterska troska rodziła nowe dzieła ewangelizacyjne, włączające owce w tą Owczarnię, której na imię Kościół Chrystusowy.

Niech Twój Patron i Opiekun naszej Ojczyzny wyprasza dla Ciebie światło i entuzjazm duszpasterski w trosce o rozwój tej wspólnoty, której jesteś ojcem.

Szczęść Boże!

 

Godziny otwarcia kancelarii

w środy i piątki:
- po wieczornej Mszy św. (od 18.50)

wezwanie do chorego i pogrzebu:
- w każdej chwili

Sakrament pokuty

codziennie:
- pół godziny przed każdą Mszą św.

w każdy pierwszy piątek miesiąca:
- godzinę przed Mszą św.

Adres i kontakt

ul. Kościelna 8
34-120 Sułkowice-Łęg

Telefon: 33 875 25 24
parafia@sulkowice.duszpasterstwa.bielsko.pl

Gość Niedzielny logo